portal osiedli, dzielnic i miast

Toruń - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kocham - Toruń » Forum » Tani internet szerokopasmowy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Tani internet szerokopasmowy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
lubceeeko 
   

Nowy na forum


Wiek: 56
Dołączył: Nie Kwi 28, 2019 16:23
Posty: 4
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 16:31    Temat postu: Tani internet szerokopasmowy

Internet, szybki i tani https://airmax.pl/
evelinka 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Nie Cze 19, 2016 10:35
Posty: 580
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 17:04    Temat postu: Re: Tani internet szerokopasmowy

Ja sobie sprawdziłam jacy są dostawcy internetu poznań i zdecydowałam się na ofertę Inea - https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet Zdecydowanie najlepsza mi się wydała, szybki internet, dobra obsługa klienta no i bez problemów w połączeniu
ognistygreg 
   

Nowy na forum


Wiek: 47
Dołączył: Pią Paź 04, 2019 11:01
Posty: 4
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 11:14    Temat postu: Re: Tani internet szerokopasmowy

Ale tam nie ma zasięgu Sad
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama