portal osiedli, dzielnic i miast

Toruń - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » elektronarzedzia do firmy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

elektronarzedzia do firmy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kamyka 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 25, 2018 9:13
Posty: 40
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 11:58    Temat postu: elektronarzedzia do firmy

Gdzie kupujecie elektronarzędzia do firmy?
luskaa 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Śro Gru 12, 2018 20:28
Posty: 4
Skąd: opole

PostWysłany: Śro Mar 20, 2019 19:38    Temat postu: Re: elektronarzedzia do firmy

O jakies konkretne Ci chodzi? Niedawno uzupełnialem trochę sprzetu z AEG i zamawiałem na narzedzia.pl, mają duży wybór i ceny bardzo przystepne
kamyka 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 25, 2018 9:13
Posty: 40
Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 14:20    Temat postu: Re: elektronarzedzia do firmy

Potrzebuję wiertarko-wkrętarki i struga akumulatorowego, AEG to chyba doyć popularna marka dla profesjonalistów, myślisz ze warto inwestować w sprzęt z silnikiem bezszczotkowym?
luskaa 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Śro Gru 12, 2018 20:28
Posty: 4
Skąd: opole

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 21:32    Temat postu: Re: elektronarzedzia do firmy

Zdecydowanie, jak wybierzesz AEG to na pewno ci się sprawdzą. W urządzeniach bezszczotkowych brak tej najbardziej awaryjnej częsci w elektronarzędziach czyli szczotek. Samo narzędzie nie traci przez to na mocy a często jest przez to lżejsze więc same plusy
agatko 
   

Forumowicz


Wiek: 35
Dołączył: Wto Mar 19, 2019 22:21
Posty: 111
Skąd: Wygwizdowo

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 23:55    Temat postu: Re: elektronarzedzia do firmy

Jak do pracy to warto, mniej nerwów i dlużej sprzętu będziesz używać. Najczęsciej w elektronarzędziach padają szczotki a w bezszczotkowych tego problemu nie ma, i mniej tż potrzebują energii z akumulatora
kamyka 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 25, 2018 9:13
Posty: 40
Skąd: Toruń

PostWysłany: Śro Maj 08, 2019 22:46    Temat postu: Re: elektronarzedzia do firmy

Przekonalicie mnie, wiertarka od AEG zakupiona, akurat trafiło się fajne zlecenie to udało isę przetestować Wszystko działa jak należy, płynnie startuje, jak na sprzęt akumulatorowy to moc robi wrażenie, czasem się nawet zapomina że to nie sieciowa.
barbisa 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Maj 23, 2019 10:04
Posty: 117
Skąd: Nikąd

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 21:03    Temat postu: Re: elektronarzedzia do firmy

Zamawiał ktoś przez narzedzia.pl? Widziałam tam promocję na aeg, jak się kupi urządzenie z akumulatorem od razu to jest zniżka. Potrebuję dobrej wkrętarki do firmy i już od dłuższego czasu myślę o czymś od AEG.
agatko 
   

Forumowicz


Wiek: 35
Dołączył: Wto Mar 19, 2019 22:21
Posty: 111
Skąd: Wygwizdowo

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 20:56    Temat postu: Re: elektronarzedzia do firmy

Zamawiałem już kilka razy przez ten sklep, jesli chodzi o AEG to mają spory asoryment ich sprzętu. Ciekawa ta promocja o której piszesz, są te akumulatory pro w ofercie? Na pewno jeśli się zdecydujesz na tę markę to bdziez zadowolony, sam mam 18V i dziaa bez zarzutu.
yrokks 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Cze 15, 2019 22:37
Posty: 2
Skąd: zzzz

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 22:58    Temat postu: Re: elektronarzedzia do firmy

Tak mają te akumulatory pro, warto w nie inwestować bo są bardziej trwałe,szybko ci się to zwróci, bo też są bardziej wydajne, mają ochronę przed przegrzaniem i są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami aeg
manuka 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 10, 2019 0:10
Posty: 315
Skąd: stąd

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 4:28    Temat postu: Re: elektronarzedzia do firmy

kamyka napisał:
Potrzebuję wiertarko-wkrętarki i struga akumulatorowego, AEG to chyba doyć popularna marka dla profesjonalistów, myślisz ze warto inwestować w sprzęt z silnikiem bezszczotkowym?


Cóż Makita zdecydowanie lepsza moim zdaniem. Jeśli masz problem z wyborem, to zajrzyj na stronę http://www.wkretarki24.pl/. Tutaj masz każdy rodzaj opisany z konkretnym przeznaczeniem. Myślę, że pomoże Ci podjąć decyzję, który sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy.
agatko 
   

Forumowicz


Wiek: 35
Dołączył: Wto Mar 19, 2019 22:21
Posty: 111
Skąd: Wygwizdowo

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 23:56    Temat postu: Re: elektronarzedzia do firmy

każdy ma swoją ulubioną markę, chciaz akurat jeśli chodzi o stosunek jakoci do ceny to AEG jest dla mnie bezkonkurencyjne, sprzęt nie kosztuje nie wiadomo ile i szybko się zwraca i zaczyna pracować na siebie
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama